KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713067
nr 1471 3067
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "I väntsalen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:36:28
30/5 18:34:53
100 kr
30/5 20:07:58
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano